Piotr Jankowski -  o sobie i Jezusie

      Nazywam się Piotr Jankowski, urodziłem się w 1960 r. w małej miejscowości pod Trójmiastem w Polsce. Jestem żonaty i mam czworo dzieci.
      W 1983 r. wyjechałem jako muzyk do Niemiec, a moja żona Marysia przyjechała po roku do mnie i w 1986 pobraliśmy się w Hamburgu, gdzie mieszkaliśmy. Byliśmy katolikami zaangażowanymi w życie przy polskiej parafi.
          Byłem muzykiem i moim celem było grać jak najlepiej i z jak najlepszymi muzykami. Grałem jazz, bo robienie pieniędzy nie interesowało mnie. Gdy dochodziłem do celu moich marzeń i zaczynałem grać z najlepszymi muzykami jazzowymi (studiowałem na Wydziale Jazzowym w Wyższej Szkole Muzycznej w Hamburgu) zauważyłem, że muzyka przestała mnie interesować.  W 1989 r. przestałem grać i przerwałem studia. Chciałem zacząć zarabiać pieniądze, aby poprawić byt mojej rodziny.
             W 1991 r. razem z żoną wzięliśmy udział w rekolekcjach dla małżeństw organizowanych przez nasz Kościół gdzie
przeżyłem osobiste spotkanie z Jezusem. Trzy tygodnie później na następnych rekolekcjach przeżyliśmy ja i moja żona Marysia napełnienie Duchem Świętym. Moja żona została uwolniona z papierosów, a ja zostałem uleczony z przewlekłego zapalenia migdałów.
      Następny okres w naszym życiu był bardzo obfity w działanie Boże. W naszym mieszkaniu w Hamburgu byliśmy świadkami małego przebudzenia wśród polonii katolickiej. Bóg uwalniał ludzi z nałogów, leczył choroby, ludzie doświadczali miłości Bożej. Powstała charyzmatyczna grupa polsko-niemiecka. W 1992 r. odwiedził mnie pewien muzyk z Polski. Okazało się, że obaj mamy pragnienie założenia polskiego zespołu chrześcijańskiego. W ten sposób powstał zespół New Live'm .
W marcu tego roku rozpocząłem współprcę z zespołem Jadah ze zboru w Tczewie. Wierzę, że Pan chce używać tego zespołu aby przynieść zachętę i rozbudzić do życia kościoły w naszym rejonie. Ostatnio Bóg pokazał nową wspaniałą wizję dla tego zespołu...

Tel.: 22 643 56 04 lub 58 532 23 00
E-mail: jadah@kdm.pl